O Nas

Portal Nasz-Nocleg.pl to serwis, który powstał dla  z turystów wypoczywających w Polsce. Naszym celem było stworzenie platformy oferującej łatwy dostęp do noclegów w całej Polsce. Platforma od początku miała za zadanie łączyć osoby, które poszukują noclegu z włascicielami obiektów.

Na naszym portalu znajdziecie Państwo bazę aktualnych miejsc noclegowych w górach i nad morzem, a także w najbardziej atrakcyjnych polskich obszarach turystycznych takich jak Mazury, Sudety, Tatry czy Pieniny.

Zaawansowana wyszukiwarka łączy w sobie  możliwości wyszukiwania po przez miejscowości, regionu, województwa, kategorii czy też udogodnień obiektu  które dodają właściciele obiektów aby przyspieszyć wyszukiwanie właśnie ich obiektów.

Portal nasz dostępny jest również na telefony komórkowe. Dzięki temu w dowolnej chwili mogą Państwo uzyskać przejrzysty dostęp do niego w celu poszukiwania noclegu. Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin u nas oraz do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji (formularz kontaktowy w zakładce Kontakt).


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.

sa